Mlyn Humenné

Lokalita

Ide o byty, ktoré doplnia existujúcu štruktúru solitérnych rodinných domov a stredne vysokú osempodlažnú zástavbu bytových domov v okolí neďalekej základnej školy. Uličná čiara, ako aj odstupové vzdialenosti od susedných pozemkov sú dané jestvujúcou zástavbou. K pozemku vedie miestna obslužná komunikácia zo severnej strany. Terén stavebného pozemku sa zvažuje na juh miernym klesaním. Objekt s pôdorysom obdĺžnika je umiestnený v jeho severnej časti. Na prízemí budú dva byty s prístupom do súkromných záhradiek oddelených od okolitej zelene živým plotom.

Parkovanie

K bytovke prináleží rezidentské parkovisko s 15 parkovacimi miestami a čo zabezpečuje obyvateľom bytovky pohodlné parkovanie.

Dostupnosť a občianska vybavenosť

Objekt „Mlynu“ sa nachádza na pozemku v pešej dostupnosti od centra mesta. Priamo pred budovou sa nachádza zastávka MHD Humenné čo zabezpečuje komfortnú dostupnosť.

Architektúra

Architektonické riešenie pochádza z rukopisu prestížneho atelieru – Architektonického štúdia Atrium z Košíc —oceneného za mnohé unikátne architektonické riešenia doma aj v zahraničí. Výberom špickového architekta sme sa rozhodli priniest do nášho mesta to najlepšie čo momentalne na Slovensku máme.

Financovanie

Chceme vám uľahčiť cestu k novému bývaniu aj pri výbere a vybavení financovania kúpy bytu. Poskytujeme vám preto servis pri zabezpečení hypotekárneho úveru v spolupráci s našimi finančnými poradcami či s jednotlivými partnerskými bankami.

Na vrch